Диплом ІІ ступеня регіонального рівня: Білявська Анна, Кулик Нікіта
Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня: Іщенко Олександр, Грищенко Даніл, Ярмульська Світлана
Диплом переможця на шкільному рівні: Дудар Ангеліна, Кіщук Карина
Вчитель – Довбня Н.Г.
Учень | Результат | Місце Клас | Місце Школа | Місце Район | Місце Область | Місце Україна |
2 клас Ж. Даша Диплом III ступеня | 71.111 за 22:56 хв | 1 | 1 | 2 | 75 | 2500 |
4 клас К.Сашко Диплом I ступеня | 93.75 за 15:16 хв | 1 | 1 | 1 | 45 | 908 |
4 клас Ж. Максим Диплом III ступеня | 71.875 за 16:52 хв | 2 | 2 | 2 | 94 | 3066 |
5 клас М. Юлія Диплом III ступеня | 71.875 за 25:15 хв | 1 | 1 | 1 | 105 | 3339 |
6 клас Г.Даніл Сертифі-кат учасника | 52.353 за 15:26 хв | 2 | 2 | 3 | 116 | 5118 |
6 клас Б.Богдан Сертифікат учасника | 48.824 за 15:29 хв | 3 | 3 | 4 | 133 | 5807 |
6 клас І.Олександр Сертифікат учасника | 65.294 за 19:23 хв | 1 | 1 | 1 | 66 | 2835 |
6 клас К.Нікіта Сертифі-кат учасника | 46.471 за 15:46 хв | 4 | 4 | 5 | 144 | 6189 |
8 клас К. Владислав Сертифікат учасника | 52.941 за 15:54 хв | 1 | 1 | 3 | 168 | 6283 |
8 клас К.Стас Сертифі-кат учасника | 47.059 за 08:08 хв | 2 | 2 | 4 | 177 | 6686 |
9 клас Р.Ярослав Диплом III ступеня | 75.556 за 11:22 хв | 1 | 1 | 1 | 90 | 3065 |
9 клас М.Юлія Сертифі-кат учасника | 43.889 за 07:53 хв | 3 | 3 | 3 | 224 | 7864 |
9 клас А.Сергій Диплом III ступеня | 73.333 за 19:46 хв | 2 | 2 | 2 | 102 | 3528 |
Учень | Результат | Місце Клас | Місце Школа | Місце Район | Місце Область | Місце Україна |
8 клас Д.Ангеліна Сертифікат учасника | 41.86 за 24:59 хв | 1 | 1 | 4 | 124 | 2898 |
8 клас Я.Інна Сертифікат учасника | 34.884 за 11:15 хв | 2 | 2 | 5 | 139 | 3314 |
№ | Прізвище учня | Клас | Результати | Нагороди |
1 | Я. Максим | 1 | 10/15 | Сертифікат учасника |
2 | С. Яна | 2 | 9/15 | Сертифікат учасника |
3 | Р. Дарія | 2 | 7/15 | Сертифікат учасника |
4 | М. Олег | 2 | 8/15 | Сертифікат учасника |
5 | К. Софія | 2 | 12/15 | Сертифікат учасника |
6 | І. Аміна | 2 | 8/15 | Сертифікат учасника |
7 | Ж. Дарія | 2 | 5/15 | Сертифікат учасника |
8 | Л. Віка | 3 | 9/15 | Сертифікат учасника |
9 | К. Артем | 4 | 12/15 | Сертифікат учасника |
10 | Ч. Діма | 4 | 7/15 | Сертифікат учасника |
11 | Б. Аня | 4 | 7/15 | Сертифікат учасника |
12 | Ж Максим | 4 | 6/15 | Сертифікат учасника |
13 | К. Сашко | 4 | 11/15 | Сертифікат учасника |
14 | М. Юля | 5 | 11/15 | Сертифікат учасника |
15 | Г. Даніл | 6 | 11/15 | Сертифікат учасника |
16 | І. Олександр | 6 | 10/15 | Сертифікат учасника |
17 | Б. Богдан | 6 | 7/15 | Сертифікат учасника |
18 | К. Нікіта | 6 | 12/15 | Сертифікат учасника |
19 | Ф. Марія | 6 | 7/15 | Сертифікат учасника |
20 | Б. Павло | 6 | 8/15 | Сертифікат учасника |
21 | С. Надія | 6 | 9/15 | Сертифікат учасника |
22 | П. Аня | 7 | 8/15 | Сертифікат учасника |
23 | Я. Світлана | 7 | 7/15 | Сертифікат учасника |
24 | К. Стас | 8 | 4/15 | Сертифікат учасника |
25 | К. Кіріл | 8 | 3/15 | Сертифікат учасника |
26 | Р. Віталій | 8 | 3/15 | Сертифікат учасника |
27 | К. Каріна | 8 | 9/15 | Сертифікат учасника |
28 | Д. Ангеліна | 8 | 8/15 | Сертифікат учасника |
29 | Б. Юрій | 8 | 6/15 | Сертифікат учасника |
30 | К. Влад | 8 | 7/15 | Сертифікат учасника |
31 | Я. Інна | 8 | 6/15 | Сертифікат учасника |
32 | Б. Ілля | 9 | 6/15 | Сертифікат учасника |
33 | М. Юлія | 9 | 8/15 | Сертифікат учасника |
34 | П. Денис | 9 | 6/15 | Сертифікат учасника |
35 | Р. Ярослав | 9 | 4/15 | Сертифікат учасника |
36 | Ч. Стас | 9 | 5/15 | Сертифікат учасника |
37 | А. Сергій | 9 | 8/15 | Сертифікат учасника |
Диплом І ст. Всеукр. рівня (для 5-11 кл.) 1 | Диплом ІІ ст. Всеукр. рівня (для 5-11 кл.) 1 | Диплом ІІІ ст. Всеукр. рівня (для 5-11 кл.) 1 | Диплом перемож. в початк. школі (1-4 кл.) 2 | Сертиф. учас. |
0 | 1 | 2 | 7 | 4 |
Диплом І ст. регіон. рівня (для 5-11 кл.) 3 | Диплом ІІ ст. регіон. рівня (для 5-11 кл.) 3 | Диплом ІІІ ст. регіон. рівня (для 5-11 кл.) 3 | Дипл. перем. на шкільн. рівні 4 | Сертиф. коорд. 5 |
0 | 1 | 3 | 4 | 1 |
№ | ПІБ | Клас | Код | Відповіді | Бали | Нагорода |
1 | Р. Дар'я | 2 | ГгаГгвВВВБДДВБДдВдВБнннннннннн | 32 | Сертифікат учасника | |
2 | К. Софія | 2 | ГаВГааВВВБДДВБДВВдВБнннннннннн | 36 | Диплом перем. в поч. школі | |
3 | І. Аміна | 2 | ГБВГБаВВВБДДВБДВВдВБнннннннннн | 38 | Диплом перем. в поч. школі | |
4 | Ж. Дарина | 2 | ГБВГБаВВВБДДВБДВВдВБнннннннннн | 38 | Диплом перем. в поч. школі | |
5 | К. Олександр | 4 | ВГагДГВАДвГДГБГАБаВБнннннннннн | 36 | Диплом перем. в поч. школі | |
6 | Ч. Дмитро | 4 | ВГагДГВАДвГДГБГАБаВБнннннннннн | 36 | Диплом перем. в поч. школі | |
7 | Ж. Максим | 4 | ВГагДГВАДвГДГБГАБаВБнннннннннн | 36 | Диплом перем. в поч. школі | |
8 | Б. Анна | 4 | ВГВгДГВАДвГДГБГАБнВБнннннннннн | 37 | Диплом перем. в поч. школі | |
9 | М. Юлія | 5 | 4719 | БВВДДББдГагВБвдГВБаГАгддвабГвб | 30 | Сертифікат учасника |
10 | Р. Уляна | 6 | 2006 | БВВДДБББГББбББАГгаВдАбадааддаб | 23 | Сертифікат учасника |
11 | Ф. Марія | 6 | БВВДДБББГББбБаАГВБВГАгВддадГнД | 44 | Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня | |
12 | С. Надія | 6 | БВВДДБББГББбБаАГВБВГАгВгдадГвД | 44 | Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня | |
13 | Б. Богдан | 6 | 3213 | БВВДДББгГББВББАГВБВГАВгВааВГда | 48 | Диплом ІІІ ступеня регіонального рівня |
14 | К. Марія | 6 | 5665 | БВВДДБББГББВББАГВБВГАВгВааВГда | 49 | Диплом ІІ ступеня регіонального рівня |
15 | І. Олександр | 6 | 7774 | БВВДДБББГББВББАГВБВГАВВдБаВГдД | 57 | Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня |
16 | К. Нікіта | 6 | 5916 | БВВДДБББГББВББАГВБВГАВВдБаВГдД | 57 | Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня |
17 | Г. Даніл | 6 | 9581 | БВВДДБББГББВББАГВБВГАВаВБвВГГД | 62 | Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня |
18 | Я. Світлана | 7 | 2005 | вГвАббДАДвггбвгдаабББдгГАвгвВб | 22 | Сертифікат учасника |
19 | П. Анна | 7 | 0709 | вГвАббДАДвггВвбхГааББдбГАвгвВб | 26 | Сертифікат учасника |
20 | Б. Ілля | 9 | 5916 | ДВдааВАгвАбдаБбвааВдггббхаВБбв | 19 | Сертифікат учасника |
21 | Р. Ярослав | 9 | 1405 | ДВГВГВбгвАбдаБбвааВдгБббгааБвв | 19 | Сертифікат учасника |
22 | М. Юлія | 9 | 1408 | ДВГВдВАгвдГВвБВваабдДБАДбГаБаб | 32 | Сертифікат учасника |
№з/п | ПІБ | Клас | Результати |
1. | Грищенко Д.І. | 4 | С1 ЛАУРЕАТ |
2. | Байда Б.Ю. | 4 | С2 ЛАУРЕАТ |
3. | Іщенко О.С. | 4 | Колосок |
4. | Кулик Н.В. | 4 | Колосок |
5 | Рогожинська У. Є. | 4 | Колосок |
6. | Кияк Р.О. | 5 | Колосок |
7 | Пономаренко А.О. | 5 | С1С3 ЛАУРЕАТ |
8 | Ярмульська С.І. | 5 | Колосок |
9 | Дудар А.Г. | 6 | Колосок |
10 | Білоусов І.Ю. | 7 | Колосок |
11 | Михайлова Ю.С. | 7 | Колосок |
12 | Рогожинський Я.Р. | 7 | Колосок |
13 | Очерет Д.Р. | 9 | Колосок |